Seizoen

Klasse KNVB

Eindstand

Promotie/ degradatie

2015-2016 4e klasse C Plaats 8
2014-2015 4e klasse C Plaats 8
2013-2014 3e klasse C Plaats 14 Degradatie naar 4e klasse
2012-2013 3e klasse C Plaats 8
2011-2012 3e klasse C Plaats 4 Nacompetitie voor promotie naar 2e klasse
2010-2011 3e klasse C Plaats 8
2009-2010 3e klasse C Plaats 7 Nacompetitie voor promotie naar 2e klasse
2008-2009 4e klasse C Plaats 1 Kampioen en promotie naar 3e klasse
2007-2008 4e klasse C Plaats 4
2006-2007 5e klasse C Plaats 1 Kampioen en promotie naar 4e klasse
2005-2006 4e klasse C Plaats 12 Degradatie naar 5e klasse
2004-2005 4e klasse C Plaats 11 Beslissingswedstrijd Ruurlo – AD ’69 2-1( Ruurlo blijft 4e klasse)
2003-2004 5e klasse C Plaats 1 Kampioen en promotie naar 4e klasse
2002-2003 5e klasse C Plaats 6
2001-2002 4e klasse C Plaats 12 Degradatie naar 5e klasse
2000-2001 4e klasse C Plaats 10
1999-2000 5e klasse C Plaats 2 Promotie naar 4e klasse via nacompetitie
1998-1999 6e klasse D Plaats 1 Kampioen en promotie naar 5e klasse
1997-1998 6e klasse D Plaats 4
1996-1997 6e klasse D Plaats 3

Functie

Naam

Toegekend

Ere-Voorzitter H.S. van der Meulen 1973 † 2005
Leden van verdienste J. Arentsen 1972 † 1983
F.A. Berendsen 2007
H. Berendsen 1985
L.W. Besselink 1982
A.E.J. Brinkerhof 1957 † 2009
B. Dijkman 1972 † 1998
H. Dijkman 1989
G. (Gerard) Gotink 2015
H.A. (Harry) Gotink 2011
J.G. Groot Roessink 2015
H. Halfman 2011
H.A.J. Kasteel 2011
A.W. Kok 1982 † 1988
G.A. Lindenschot 2016
M.L. ter Maat 1989
H.S. van der Meulen 1973 † 2005
W. Scheper 2012
J. Scholten sr. 2011
H.A.R.M. Schurink 2011
H.D. Sloot 1978
B. Stegeman sr. 1970 † 1972
H. Visbeek 2011 † 2016
D.C. Weenk 1987
H.W. Weenk 1972 † 1979
W. Wehning 1973 † 1986
J.G.F. Wiegerinck 1998
Lid van verdienste KNVB F.A. Berendsen 2015
Gouden KNVB speld F.A. Berendsen 2007
G.A. Lindenschot 2015
Zilveren KNVB speld L.W. Besselink 2011
D. te Brinkhof 2011
G. Coerman 2015
G.J. (Gerard) Gotink 2011
H.A. (Harry) Gotink 2011
J.G. Groot Roessink 2015
H. Halfman 2011
J.H. Hendriksen 2011
H.A.J. Kasteel 2011
J.W. Klein Egelink 2007
W. Scheper 2011
J. Scholten sr. 2011
H.A.R.M. Schurink 2011
H. Visbeek 2011  † 2016
E. Wehning 2011
J.G.F. Wiegerinck 2011
M.G.A. Wiegerinck 2011

Functie

Naam

Periode

Voorzitters J.H. Tragter 2016 – heden
B.A. Lodeweges 2005 – 2016
W.H. Rijkenbarg 2001 – 2005
D.C. Weenk 2000 – 2001
C.T.A. Span 1996 – 2000
B.A. Lodeweges 1991 – 1996
A.E. Banda 1987 – 1991 † 2013
D.C. Weenk 1973 – 1987
H.S. van der Meulen 1956 – 1973 † 2005
D.J.P. Waringa 1954 – 1956 † 1996
P. Oosterhof 1947 – 1954
J.W. Vosselman 1939 – 1947
W. Andela 1937 – 1939
J.W. Vosselman 1934 – 1937
H. Ruumpol 1932 – 1934
Secretarissen J.H. Tragter 2007 – heden
J. (Jacqueline) Tragter 2005 – 2007
G. Wierda 2002 – 2005
G.A. Lindenschot 1987 – 2002
H. (Henk) Lusink 1983 – 1987
A.W. Kok 1957 – 1983 † 1988
A.E.J. Brinkerhof 1941 – 1957 † 2009
G. Sprokkereef 1940 – 1941 † 1945
H.H. Hulshof 1932 – 1940
Penningmeesters R.J.G.A. Nijkamp 2007 – heden
J.W. Klein Egelink 1994 – 2007
M.G.A. Wiegerinck 1982 – 1994
L.W. Besselink 1971 – 1982
H.J. Brinkerink 1956 – 1971
D.J.P. Waringa 1949 – 1956 † 1996
J. Koster 1945 – 1949
G. Sprokkereef 1937 – 1945 † 1945
J.G. Lusink 1935 – 1937
H.H. Hulshof 1934 – 1935
J.W. Vosselman 1932 – 1934
Jeugdvoorzitters B.A. Lodeweges 1996 – 2007
D.C. Weenk 1991 – 1996
H. Temmink 1987 – 1991
G. Meerbeek 1984 – 1987 † 2007
H.S. van der Meulen 1983 – 1984 † 2005
J.E.D. Dales 1981 – 1983
G. Otto 1976 – 1981
H.A.R.M. Schurink 1975 – 1976
W.J. de Ruyter 1974 – 1975
H.S. van der Meulen 1973 – 1974 † 2005

Functie

Naam

Periode

Hoofdtrainers:    W. Schouten (Ruurlo) 2016 – heden
     R. Grauwde (Duiven) 2014 – 2016
     R. Vonk (Wehl) 2012 – 2013
  J. Ligtenberg (Laren) 2009 – 2012
T. Berendsen (Varsseveld) 2006 – 2009
F. v/d Worp (Ruurlo) 2005 – 2005
M. Wolvetang (Drempt) 2002 – 2005
H. Wossink (Zelhem) 2001 – 2002
J. Ligtenberg (Laren) 2000 – 2001
A. Klein Gunnewiek (Eibergen) 1996 – 2000
J. Groot Nibbelink (Winterswijk) 1994 – 1996
A. Kuper (Markelo) 1993 – 1994
L. ter Woerd (Beltrum) 1990 – 1993
H. Dijkman (Ruurlo) 1988 – 1990
L. Zeegers (Doetinchem) 1986 – 1988
J. van Noessel (Bathmen) 1981 – 1986
C. Michielsen (Groenlo) 1979 – 1981
A. Scheers (Halle) 1977 – 1979
G. Hekker (Brummen) 1975 – 1977
B. Lammers (Borculo) 1972 – 1975
W. Wehning (Ruurlo) 1970 – 1972
G. Haumersen (Ruurlo) 1968 – 1970
W. Wehning (Ruurlo) 1962 – 1968
J.W. Marskamp (Zutphen) 1961 – 1962
W. Wehning (Ruurlo) 1957 – 1961
W. Holders (Doetinchem) 1956 – 1957
Dhr. Harfsterkamp (Zutphen) 1955 – 1956
W. Holders (Doetinchem) 1951 – 1955
H. Roelofs (Deventer) 1949 – 1949
J.H.W. Ribbink (Winterswijk) 1946 – 1949
W. Roetert (Deventer) 1942 – 1944
W. Andela (Ruurlo) 1936 – 1942
Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Login Design en realisatie door Project Arthouse