Contactpersonen



Hoofdbestuur

Henry Meutstege – Voorzitter
06-51854290 – voorzitter@vvruurlo.nl

Ria Steging – Secretaris
06-14354533 – secretaris@vvruurlo.nl

Jacco Dijkhuizen – Penningmeester
06-51144591 – penningmeester@vvruurlo.nl

Commissievoorzitters

(Stichting) Accomodatie Beheer
accommodatiebeheer@vvruurlo.nl

Nanda Kremer – Activiteiten en Evenementen
06-50973901 – ac.vvruurlo@gmail.com

Gerrit Lindenschot – Administratieve Zaken
06-29531795 – administratievezaken@vvruurlo.nl

Dini Nijland – Kantine Zaken
kantine.vvruurlo@gmail.com

Jan Tragter – Sponsoring, Communicatie & PR 
sponsoring-pr@vvruurlo.nl

Frank Floris – Voetbal Technische Zaken
06-21583382 – voetbaltechnischezaken@vvruurlo.nl

Wedstrijdsecretarissen

Senioren/ Junioren – vacant
wedstrijdsecretaris@vvruurlo.nl

Pascal Klootwijk – Pupillen
06-44322497 – wedstrijdsecretaris@vvruurlo.nl

Coördinatoren

Frank Floris – Voorzitter TC
06-21583382 – voetbaltechnischezaken@vvruurlo.nl

Vacature – Senioren 1+2

Vacature – Senioren vanaf 3

Richard Lusink – Meisjes & Dames
06-38309528 – lusink@gmail.com

Gerald Fisser – JO19 Junioren
06-11321015 – a-coordinator@vvruurlo.nl

Marcel Hissink – Keepers
06-15643576 – b-coordinator@vvruurlo.nl

Frank Floris – JO17 Junioren
06-21583382 – c-coordinator@vvruurlo.nl

André Oltvoort – JO15 Junioren
06-53853682

JO12 en JO13 Pupillen
06-14408743 – patrickpardijs@kpnmail.nl – pupillen@vvruurlo.nl

Mark Plekkenpol – JO13-1 en JO13-2
06-15026206 – Mark.plekkenpol@gmail.com

Patrick Pardijs – JO13-3 en JO12-1 Pupillen
06-14408743 – patrickpardijs@kpnmail.nl – pupillen@vvruurlo.nl

Manfred Koers – JO11 Pupillen
06-13208597 – mkoers75@gmail.com

Jelle de Haan – JO10
06-46832300 – jelledehaan@hotmail.com

Sebastiaan Henrix – JO8 en JO9
06-44001284 – shenrix@concepts.nl

Wilco van Tuijl en Gerben Müller – JO7
06-31689161 – wilcovantuijl@live.nl en Gerben Müller – 06-21201366

Henk Aaftink en Hans Veenboer – Obbink Voetbal School (JO6 en JO5)
06-20740711 – melkwinkel@solcon.nl

Vertrouwenspersoon

Edwin Dieperink – vertrouwenspersoon
06-27072859 – vertrouwenspersoonvvruurlo@yahoo.com

Diversen

Vrienden van Geel Zwart
vvgz@vvruurlo.nl

Verklaring omtrent gedrag
vog@vvruurlo.nl

Ledenadministratie
ledenadministratie@vvruurlo.nl

Kledingcommissie
kleding@vvruurlo.nl

Webmaster VV Ruurlo
webmaster@vvruurlo.nl

Hans Schurink – Organisatie Karel Stegeman Toernooi
hans.schurink@outlook.com

Freek Tragter – Consul
06-29416394 – consul@vvruurlo.nl

Jan Hendriksen – Coördinator Oud papierinzameling (0573 – 45 15 58)
06-20883356 – jhhendriksen@hetnet.nl

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse