Contactpersonen



Hoofdbestuur

Henry Meutstege – Voorzitter
06-51854290 – voorzitter@vvruurlo.nl

Ria Steging – Secretaris
06-14354533 – secretaris@vvruurlo.nl

Jacco Dijkhuizen – Penningmeester
06-51144591 – penningmeester@vvruurlo.nl

Commissievoorzitters

(Stichting) Accomodatie Beheer
accommodatiebeheer@vvruurlo.nl

Nanda Kremer – Activiteiten en Evenementen
06-50973901 – ac.vvruurlo@gmail.com

Gerrit Lindenschot – Administratieve Zaken
06-29531795 – administratievezaken@vvruurlo.nl

Dini Nijland – Kantine Zaken
kantine.vvruurlo@gmail.com

Jan Tragter РSponsoring, Communicatie & PR 
sponsoring-pr@vvruurlo.nl

Frank Floris – Voetbal Technische Zaken
06-21583382 – voetbaltechnischezaken@vvruurlo.nl

Wedstrijdsecretarissen

Pascal Klootwijk – Pupillen / Senioren
06 44322497 –¬†wedstrijdsecretaris@vvruurlo.nl
Harald Brouwer – Junioren
06 54957930 –¬†wedstrijdsecretaris@vvruurlo.nl

Coördinatoren (Organogram)

Frank Floris – Voorzitter TC
06-21583382 – voetbaltechnischezaken@vvruurlo.nl

Theo van Londen – Hoofd Jeugd Opleiding
06-21957328 – theo_van_londen@hotmail.com

Bert Wentink – Senioren (Algemeen, R4 – R6, 35+ en 45+)
06-15405964 – b.wentink26@gmail.com

Vacant – Senioren (Ruurlo 1, 2 en 3)
Vacant – Meisjes & Dames

Vacant – Junioren (Algemeen)

Vacant – JO19 Junioren

Vacant – JO17 Junioren
– c-coordinator@vvruurlo.nl

André Oltvoort РJO15 Junioren
06-53853682 – andre.oltvoort@hauraton.com

Patrick Pardijs – JO13 Pupillen (JO13-1 en JO13-3)
06-14408743 – patrickpardijs@kpnmail.nl – pupillen@vvruurlo.nl

Manfred Koers – JO12 Pupillen, JO13-2 en JO13-4
06-13208597 – mkoers75@gmail.com

Jelle de Haan – Pupillen Algemeen en JO11 Pupillen
06-46832300 – jelledehaan@hotmail.com

Sebastiaan Henrix – JO10 Pupillen
06-44001284 – shenrix@concepts.nl

Gerben M√ľller – JO9 Pupillen
06-21201366 – gfsmuller@hotmail.com

Martijn Hendriksen – JO8 Pupillen
06-10399509 – martijnhendriksen19831983@gmail.com

Robert Reindsen – JO7 Pupillen
06-25184743 – robert.reindsen@hotmail.com

Henk Aaftink – Voetbal School (JO6 en JO5)
06-20740711 – melkwinkel@solcon.nl

Vertrouwenspersoon

Edwin Dieperink – vertrouwenspersoon
06-27072859 – vertrouwenspersoonvvruurlo@yahoo.com

Diversen

Vrienden van Geel Zwart
vvgz@vvruurlo.nl

Verklaring omtrent gedrag
vog@vvruurlo.nl

Ledenadministratie
ledenadministratie@vvruurlo.nl

Kledingcommissie
kleding@vvruurlo.nl

Webmaster VV Ruurlo
webmaster@vvruurlo.nl

Hans Schurink – Organisatie Karel Stegeman Toernooi
hans.schurink@outlook.com

Freek Tragter – Consul
06-29416394 – consul@vvruurlo.nl

Jan Hendriksen РCoördinator Oud papierinzameling (0573 Р45 15 58)
06-20883356 –¬†jhhendriksen@hetnet.nl

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse