Contactpersonen




Hoofdbestuur

Hoofdbestuur

Henry Meutstege – Voorzitter
06-51854290 – voorzitter@vvruurlo.nl

Ria Steging – Secretaris
06-14354533 – secretaris@vvruurlo.nl

Jacco Dijkhuizen – Penningmeester
06-51144591 – penningmeester@vvruurlo.nl

Commissievoorzitters

(Stichting) Accomodatie Beheer
secretaris@sportpark-rikkelder.nl

Nanda Kremer – Activiteiten en Evenementen
06-50973901 – ac.vvruurlo@gmail.com

Heleen Weerkamp – Kantine Zaken
kantine@vvruurlo.nl

Jan Tragter – Sponsoring, Communicatie & PR 
sponsoring-pr@vvruurlo.nl

Frank Floris – Voetbal Technische Zaken
06-21583382 – voetbaltechnischezaken@vvruurlo.nl

Wedstrijdsecretarissen

Pascal Klootwijk – Pupillen / Senioren
06 44322497 – wedstrijdsecretaris@vvruurlo.nl
 
Harald Brouwer – Junioren
06 54957930 – wedstrijdsecretaris@vvruurlo.nl

Coördinatoren (Organogram)

Frank Floris – Voorzitter TC
06-21583382 – voetbaltechnischezaken@vvruurlo.nl

Theo van Londen – Hoofd Jeugd Opleiding
06-21957328 – theo_van_londen@hotmail.com

Bert Wentink – Senioren (R3 – R6, 35+ en 45+)
06-15405964 – b.wentink26@gmail.com

Walter Groot – Senioren (Ruurlo 1 en 2)
06-29388924 – waltergroot@hotmail.com

Ilse Holtslag – Meisjes & Dames
06-29359261 – ilse2111@icloud.com

Vacant – Junioren (Algemeen)

Vacant – JO19 Junioren

Patrick Pardijs – JO17 Junioren
06-14408743 – patrickpardijs@kpnmail.nl

Manfred Koers – JO15 Junioren
06-13208597 – mkoers75@gmail.com

Sebastiaan Henrix – Pupillen coördinator en JO13
06-44001284 – pupillen@vvruurlo.nl

Jeroen Toevank – JO11 Pupillen
06-47114309

Edwin Hondorp – JO10 Pupillen
06-50961912

Jeroen Bolwijn – JO9 Pupillen
06-53518182

Sander Wassink – JO8 Pupillen
06-11252060

Henk Aaftink – Voetbal School (JO6 en JO5)
06-20740711

Vertrouwenspersoon

Sietske van Fulpen – vertrouwenspersoon
06-44287678 – sietskevanfulpen@gmail.com

Diversen

Vrienden van Geel Zwart
vvgz@vvruurlo.nl

Verklaring omtrent gedrag
vog@vvruurlo.nl

Ledenadministratie
ledenadministratie@vvruurlo.nl

Kledingcommissie
kleding@vvruurlo.nl

Webmaster VV Ruurlo
webmaster@vvruurlo.nl

Hans Schurink – Organisatie Karel Stegeman Toernooi
hans.schurink@outlook.com

Freek Tragter – Consul
06-29416394 – consul@vvruurlo.nl

Jan Hendriksen – Coördinator Oud papierinzameling (0573 – 45 15 58)
06-20883356 – jhhendriksen@hetnet.nl

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse