Week van de Scheidsrechter
Week van de Scheidsrechter

Van 6 tot en met 14 oktober 2018 vindt de ‘Week van de Scheidsrechter’ weer plaats. Tijdens deze week willen we zoveel mogelijk voetballers en voetballiefhebbers de scheidsrechters laten bedanken voor hun waardevolle inzet. Want zonder scheidsrechters is het niet mogelijk om voetballers (en hun supporters) ieder weekend van voetbal te laten genieten!

Als VV Ruurlo bedanken we ook alle scheidsrechters en zullen we aankomend weekend alle scheidsrechters en bij alle wedstrijden van onze teams de scheidsrechter een attentie aanbieden.

Bedankt scheidsrechter VV Ruurlo.
Sjimmie Buitink, Andre Blom, Pascal Klootwijk, Dion Nijenhuis, Gerrit Berendsen, Henk Dovermans, Henk Mennink, John Verhey, Kees Ave, Jan Ligtenbarg, Ben Lodeweges, Gert-Jan Zonneveld, Willy Scheper, Gertie Coerman, Marco Brunekreeft, Peter Weenk, Stijn Pannekoek, Thomas Brandwacht, Johan Eggink

Bedankt pupillen scheidsrechters JO15.
Bastiaan Dijkhuizen, Ivar Temmink, Jeroen Droste, Jelte Lusink, Bas ter Maat, Jesse Bressers, Joris Eekelder, Jorne Wessels, Jort Bressers, Jurre Grob, Kyran van Loon, Tim Olde Olthof, Lars Roekevisch, Ties Wentink, Gijs Hovestad, Lars Klein Holkenbarg, Niels Bonsel, Tijmen Bluemers, Luuk Klein Bluemink, Teun Klein Selle

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse