VV Ruurlo bedankt clubscheidsrechters
VV Ruurlo bedankt clubscheidsrechters

VV Ruurlo bedankt clubscheidsrechters

Door Jan Hendriksen
RUURLO – “Dankjewel voor je aanwezigheid. We hebben samen weer een lekker wedstrijdje kunnen voetballen.” Met deze woorden bedankte aanvoerder Wiebe Lusink (18) van het juniorenteam van voetbalvereniging Ruurlo O19 zaterdagmiddag op sportpark ’t Rikkelder scheidsrechter Johnny Verheij (46) voor zijn inzet. Als dank kregen afgelopen week alle scheidsrechters van VV Ruurlo die actief waren een attentie.
Vorige week vond op initiatief van de Koninklijke Nederlandse Voetbal Bond (KNV weer de ‘Week van de Scheidsrechter’ plaats. Tijdens deze week bedankten alle aanvoerders, leiders en trainers de scheidsrechters voor hun waardevolle inzet. Want zonder scheidsrechters is het niet mogelijk om voetballers (en hun supporters) ieder weekend van voetbal te laten genieten. Johnny Verheij is al ruim vijftien jaar actief als clubscheidsrechter bij VV Ruurlo. Steevast fluit Verheij op zaterdag minimaal een wedstrijd. “En komt men een scheidsrechter tekort dan fluit ik ook wel eens twee wedstrijden op een zaterdag”, zo liet de in blauw scheidsrechterstenue gestoken Verheij weten. Als de KNVB VV Ruurlo O19 geen bondsscheidsrechter heeft toegewezen, dan fluit Verheij steevast dit team. “Een team dat fijn is om te fluiten. Ik heb vandaag geen gele kaart hoeven te trekken.”
VV Ruurlo beschikt over een redelijk arsenaal aan clubscheidsrechters. “Maar er mogen nog best wat meer mensen de handdoek oppakken om de wedstrijden te begeleiden. Met deze actie laten we zien dat we hen waarderen. We willen ze laten zien dat we ze op handen dragen”, zo verklaart Gerrit Lindenschot, voorzitter van de commissie Administratieve Zaken van VV Ruurlo. Naast Johnny Verheij werden afgelopen week en weekeinde ook Sjimmie Buitink, Andre Blom, Pascal Klootwijk, Dion Nijenhuis, Gerrit Berendsen, Henk Dovermans, Henk Mennink, Kees Ave, Jan Ligtenbarg, Ben Lodeweges, Gert-Jan Zonneveld, Willy Scheper, Gertie Coerman, Marco Brunekreeft, Peter Weenk, Stijn Pannekoek, Thomas Brandwacht, Johan Eggink, Bastiaan Dijkhuizen, Ivar Temmink, Jeroen Droste, Jelte Lusink, Bas ter Maat, Jesse Bressers, Joris Eekelder, Jorne Wessels, Jort Bressers, Jurre Grob, Kyran van Loon, Tim Olde Olthof, Lars Roekevisch, Ties Wentink, Gijs Hovestad, Lars Klein Holkenbarg, Niels Bonsel, Tijmen Bluemers, Luuk Klein Bluemink en Teun Klein Selle bedankt voor hun activiteiten als clubscheidsrechter.

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse