VV Ruurlo 3 beslist bijzondere onderlinge ‘clash’ via strafschoppen
VV Ruurlo 3 beslist bijzondere onderlinge ‘clash’ via strafschoppen

VV Ruurlo 3 beslist bijzondere onderlinge ‘clash’ via strafschoppen

 

Paaszaterdag is het dan zover: de unieke kwartfinale confrontatie tussen het derde en vierde elftal van VV Ruurlo in de bekercompetitie in de zesde klasse van het district Oost. Een ‘clash’ die ongetwijfeld de geschiedenisboeken van de geel-zwarte club zal ‘halen’.

 

Door Jan Hendriksen

 

Het duel op een zonovergoten complex op het hoofdveld van sportpark ‘t Rikkelder op deze Paaszaterdag stond onder leiding van een van de meest betrouwbare en beste (club)scheidsrechters uit de inmiddels 86-jarige geschiedenis van VV Ruurlo: Sjimmie Buitink. In de aanloop naar dit ‘unieke’ bekerduel hadden de leider(s) Bert Wentink van middenmoter VV Ruurlo 3 en de op de knappe tweede plaats vertoevende elftal van Bennie Wassink en Patrick Pardijs van VV Ruurlo 4 zich uitermate serieus voorbereid. De achter gesloten deuren laatste trainingen ‘Witte’ donderdagavond werden elk afzonderlijk in het donker achter op het sportcomplex afgewerkt. Tijdens de aansluitende niet aangekondigde persconferentie lieten de leiders duidelijk niet het achterste van hun tong ‘horen’. Op welke wijze beide elftallen elkaar tactisch gaan bestrijden bleef dan ook een grote vraag.

 

Wat het meest in het oog sprong in aanloop naar het duel was de ‘aankoop’ die VV Ruurlo 4 in de laatste 48 uur realiseerde. Wilde Juventus met Ronaldo dit seizoen de Champions League winnen. Ruurlo 4 gaat met de ‘aankoop’ van de hoofdtrainer van VV Ruurlo Wouter Schouten voor de ultieme bekerwinst dit seizoen.

 

Uiteindelijk eindigde de ‘clash’ na een zeer spannende strijd  na negentig minuten in een 2-2 eindstand. Aansluitend vond er een strafschoppenserie volgens het ABBA systeem. En die werd in het voordeel van VV Ruurlo 3 beslist omdat Wouter Schouten en Ralph Geeraths uiteindelijk vanaf de strafschopstip hun pogingen mislukten.

Voor foto impressie: zie Facebook pagina VV Ruurlo

 

Uitslagen Mannen beker reserve zondag 1/4 finales

Datum Thuis Uit Uitslag
20 apr. BBKS77L Ruurlo 4 BBKS77L Ruurlo 3 0 – 0 (3 – 4)
22 apr. BBKY434 Grol 8 BBKS97R TVC ’28 8 2 – 5
22 apr. BBKR59C VVG ’25 4 BBKY68F Concordia-W 7 7 – 8
22 apr. BBKW42R SVV ’91 4 BBKV026 La Première 3 1 -0

                              

VV Ruurlo 4                                                VV Ruurlo 3

  

Elvis Buitenhuis                                           Remco Hissink

Arjan Heezen                                               Tim Assink

Bernard van Delft                                        Jelle Kornegoor

Bob den Ouden                                            Luke Buitink

Chiel Tragter                                                Marijn Dijkman

Christaan Effting                                         Roy van der Zaag

Daan Schurink                                            Thomas Peppinck

Henk Jan Wezinkhof                                   Kevin Gotink

Jeroen Holtslag                                           Rob Stapelbroek

Mark Plekkenpol                                        Jill Heurnink

Ralph Geeraths                                            Martijn Vruggink

Ronnie Wopereis                                         Thomas Immink

Ruud van Rijsingen                                     Marco Bergevoet

Arian Timmerman                                       Luuk van de Worp

Remco Florijn                                             Jorik Wielheesen

Wouter Schouten                                         Maarten Gotink  *

Manfred Koers  *

Bilel Harb *

Ivo Harmens *

Joeri Sprukkelhorst **

 

Bennie Wassink                  Leider(s)         Bert Wentink

Patrick Pardijs

 

Casper Witteveen              Assistent –      Jeroen ter Heege

scheidsrechter

 

* geblesseerd

** afwezig.

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse