Vrienden van GZ : Scoreboard vernieuwd
Vrienden van GZ : Scoreboard vernieuwd

Afgelopen weekend is het scoreboard op ons eerste veld vernieuwd. In de vergadering van de Vrienden van Geel-Zwart is besloten om geld te investeren in het verbeteren van ons scoreboard. De zichtbaarheid van het scoreboard liet nogal te wensen over, vooral bij veel zonlicht. Er is nu een nieuwe LED unit geplaatst in het bord, met grotere en beter zichtbare cijfers. Ook is de voorplaat van het scoreboard vernieuwd.

Onze sponsor Bronkhorst High tech heeft een nieuwe opdruk geleverd en die is geplaatst op het scoreboard. Weer een mooie verbetering op ons complex, met dank aan de Vrienden van Geel Zwart!

 

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse