TUI en VV Ruurlo sluiten sponsordeal
TUI en VV Ruurlo sluiten sponsordeal

TUI at Home Jolande Uenk en VV Ruurlo hebben onlangs een sponsordeal gesloten.

Sinds kort siert een reclamebord van TUI het hoofdveld van de VV Ruurlo op sportpark ’t Rikkelder in Ruurlo.

Jolande Uenk: “Vertel mij kort wat uw vakantiewensen zijn. Welke specifieke bestemming wilt u graag bezoeken of welke activiteiten wilt u ondernemen op vakantie? Ik zal hieruit de beste vakantiemogelijkheden voor u op een rij zetten en contact opnemen om het aanbod met u door te nemen.”

Jolande heeft de afgelopen tien jaar zowel voor haar werk als privé vele interessante en vooral diverse bestemmingen bezocht. Van de bruisende Amerikaanse westkust tot de binnenlanden van Thailand en van Lapland tot Noordkaap.

Deze ervaringen gebruikt zij graag om voor u de mooiste reizen samen te stellen. Wilt u skiën? Zij selecteert voor u de beste skigebieden. Zoekt u liever een zonnig strand op? Een groot aantal mooie zonvakanties ligt al voor u klaar. En als u nieuwe culturen wilt ontdekken dan kan zij u uit ervaring een aantal mooie bestemmingen aanbevelen. Kortom: vertel haar wat uw vakantiewensen zijn, dan zoekt zij voor u de beste vakantiemogelijkheden.

VV Ruurlo is bijzonder ingenomen met deze sponsordeal.

Voor meer informatie:   http://www.tuiathome.nl/jolande-uenk

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse