Ruurlo JO12-1 ongeslagen kampioen!
Ruurlo JO12-1 ongeslagen kampioen!

Na een geweldig seizoen, waarin alle wedstrijden tot nog toe zijn gewonnen en eentje gelijk gespeeld, moesten de strijders van de JO12-1 er zaterdagochtend flink tegenaan. Ze moesten thuis spelen tegen de nr. 3 in de competitie nl. Keijenburgse Boys JO12-1. De nr. 1 in deze competitie, Warnsveldse Boys JO12-2, stond met 2 punten voor op VV Ruurlo, dus moest er gewonnen worden. Zowel het team als de beide leiders waren gespannen en uiterst gefocust op de winst. Na ongeveer een kwartier scoorde Levi van Westerhuis het eerste doelpunt voor Ruurlo en werd de stemming in en langs het veld er al flink beter op. Er was veel publiek op deze wedstrijd afgekomen. Lars Gotink zette het tweede doelpunt op zijn naam en uiteindelijk maakte Levi van Westerhuis er 3-0 van.  Keijenburgse Boys had nog enkele mooie kansen, die door keeper Finn Elferink voortreffelijk uit het doel gehouden werden. Na het eindsignaal ging het dak eraf bij de Ruurlose helden. De kinderen kregen allemaal na afloop van de club een kampioensmedaille. Namens alle ouders kregen zij een mooi T-shirt met hun eigen naam en clublogo erop. Martijn Nijenhuis, eigenaar van Nijenhuis Woningonderhoud, trad als sponsor in deze op.  Daarna vlug de kantine in voor een lekker patatje en frikadelletje, aangeboden door de club. De jongens kunnen terug kijken op een prachtig, leerzaam seizoen, waarin ze door beide trainers, Roeljan van den Berg en Martijn Regelink de nodige voetbal skills zijn bijgebracht.  Ze zijn daarnaast een hecht team geworden, waardoor het niveau en het plezier elke week omhoog ging! 

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse