Ruurlo en Robert Grauwde na dit seizoen uit elkaar
Ruurlo en Robert Grauwde na dit seizoen uit elkaar

VV Ruurlo heeft in goed overleg met trainer Robert Grauwde besloten het contract als hoofdtrainer van Ruurlo niet te verlengen. De samenwerking tussen Grauwde en de VV Ruurlo is uitstekend. Maar na evaluatie blijkt dat de ambities van Ruurlo en Grauwde niet volledig overeenkomen. Grauwde is in het bezit van het TC1 diploma en wil graag de stap naar de hogere klassen maken.

Ruurlo heeft ook wel die ambitie, maar kan op dit moment niet mee in het tempo waarin de trainer dit graag zou zien. Grauwde is daarnaast ook Hoofd Jeugd Opleiding bij de VV Ruurlo en ook het contract voor die functie zal niet verlengd worden. Er is de afgelopen 2 jaar een duidelijke voetbalvisie neergelegd, en VV Ruurlo wil zeker op diezelfde voet verder. Ook zal er gekeken worden op welke manier de rol van Hoofd Jeugd Opleiding ingevuld kan worden.

voetbaltechnischezaken@vvruurlo.nl

 

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse