Nieuw schema met trainingstijden
Nieuw schema met trainingstijden

Zoals velen van jullie gemerkt hebben is het achterste gedeelte van ons gras trainingsveld flink aangepakt.

Na de nieuwe inrichting van de velden bleek dat op het achterste gedeelte veel te veel water bleef staan. Daarom is dit veld aangepakt en is de blokkerende grondlaag (op ongeveer 1 meter diepte) doorgesneden. In het voorjaar zullen we dit gedeelte opnieuw glad maken en nieuw inzaaien. We verwachten dat op dat moment de water problemen opgelost zullen zijn.

Het betekent wel dat we minder trainingsruimte hebben. Daarom is het trainingsschema aangepast, en hebben alle teams iets moeten inschikken. Dit nieuwe schema is nu ook gepubliceerd op onze webstie, en is te vinden onder “Downloads”

Of via deze link: Trainingsschema

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse