Huldiging jubilarissen VV Ruurlo
Huldiging jubilarissen VV Ruurlo

RUURLO – Tijdens de algemene ledenvergadering van voetbalvereniging Ruurlo deed zich maandagavond 17 oktober bij het agendapunt ‘Huldiging jubilarissen’ een uniek feit voor: de 88-jarige Jan Wiegerinck werd namelijk in het zonnetje gezet vanwege zijn 75-jarig lidmaatschap van VV Ruurlo. Wiegerinck mag dan op het voetbalveld niet meer actief zijn, maar hij is elke dinsdagmorgen nog steeds op sportcomplex ‘t Rikkelder te vinden. De jubilaris maakt namelijk sinds 1993 deel uit van een van de onderhoudsploegen van het complex.

Door Jan Hendriksen

Jan Wiegerinck werd op 12-jarige leeftijd lid van VV Ruurlo. In de jaren vijftig en zestig van de vorige eeuw, toen VV Ruurlo vanuit de Gelderse Voetbal Bond (GVB) voor het eerst naar de vierde klasse van de KNVB promoveerde, speelde Jan in het eerste elftal. Daarna speelde hij in het tweede en tot aan 2009 in een van de lagere seniorenelftallen. Van 1960 tot 1971 was hij tevens bestuurslid en ook vele jaren trainer van de pupillen en van de lagere seniorenelftallen. In 1982 was Wiegerinck voorzitter van de jubileumcommissie in het kader van het vijftigjarig bestaan van VV Ruurlo. Vanaf de periode dat VV Ruurlo vanuit De Meene naar sportpark ‘t Rikkelder verhuisde (1975) en over een eigen kantine beschikte, was Jan vele jaren coördinator van de kaartavonden. Vanwege die enorme staat van dienst werd hij in 1998 benoemd tot ‘Lid van Verdienste’ van VV Ruurlo. In 1999 onderscheidde ook de toenmalige gemeente Ruurlo hem voor al zijn verdiensten voor VV Ruurlo: hij kreeg de Zilveren Windhond 

Jubilarissen
De andere jubilarissen die werden gehuldigd waren André Hoijtink, Gerrit Lindenschot, Bennie Wassink en Henk Halfman (allen 50 jaar lid), Arjan te Veldhuis (40 jaar lid) en Arnold Geverink, Lars Lenselink, Nico Bosboom, Freek Tragter, Patrick Klein Egelink en Eric Hissink (allen 25 jaar lid). Bij bestuursverkiezing werd Gerrit Lindenschot tot nieuwe secretaris benoemd. Per 1 januari volgend jaar nemen Nanda Kremer, Karin Dijkman en Jeanet Klein Wentink afscheid van de Activiteiten- en Evenementencommissie. Tot nieuwe commissieleden werden Hilde Groot Roessink, Ellen te Vaanholt en Nine van Uem benoemd. Voor de commissie Sponsoring hadden zich nog geen nieuwe kandidaten gemeld

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse