HELP: Wie wil onze sponsorcommissie versterken?
HELP: Wie wil onze sponsorcommissie versterken?

Onze prachtige voetbalvereniging leunt voor een belangrijk deel op de inkomsten die we krijgen van onze trouwe sponsoren. Helaas kost het ons veel moeite om de sponsorcommissie op sterkte te houden. Een aantal leden zijn gestopt en we zijn dan ook dringend op zoek naar versterking.

Misschien blijven wij wel te veel in hetzelfde cirkeltje rondvragen. We hebben daarom jullie hulp nodig.

Vind je het interessant om ons te helpen bij het behouden en het vinden van sponsoren? Of ken je iemand waarvan je denkt, dat zou een goede kracht zijn voor de sponsorcommissie? Laat het ons weten! 

Wij nodigen jou of diegene die jij “aanbrengt” uit voor een vrijblijvend kopje koffie. En we gaan dan graag in gesprek over wat verwacht wordt van een lid van de sponsorcommissie, en we kijken dan samen of het iets voor je is. 

Meld je aan!  Je kunt je melden bij de sponsorcommissie of bij het bestuur.

Samen zijn we VVR!

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse