Emmanual Bassey nieuwe trainer JO 19-1
Emmanual Bassey nieuwe trainer JO 19-1

Emmanual Bassey is voor aankomend seizoen 24/25 de nieuwe trainer voor onze JO 19-1. In onze gesprekken heeft Emmanual ons positief verrast met zijn kennis en visie.

Met zijn ruime ervaring aan trainer jaren en met de diverse diploma’s op zak zijn we ervan overtuigd dat de 50-jarige Emmanual de juiste persoon is voor de JO 19-1. Onze nieuwe trainer is o.a. actief geweest bij Azsv, Vios Beltrum en Dinxperlo dus kent de Achterhoekse cultuur.

Emannuel omschrijft zichzelf als doelgericht, direct, flexibel en een enthousiast persoon, die buiten voetbal vooral van dans en muziek houdt. Met 3 zoons die op hoog niveau voetballen (PSV O-18, Azsv 1 en O 13-1) is hij tevens een trotse vader.

Namens de Technische Commissie wensen wij Emmanuel alvast heel veel succes voor het aankomende seizoen.

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse