Dick Rouwenhorst gehuldigd
Dick Rouwenhorst gehuldigd

De afgelopen week heeft het Bestuur ook Dick Rouwenhorst gehuldigd. Dick is al ruim 40 jaar leider bij de VV Ruurlo, en daar wilden we hem als bestuur voor bedanken. We zijn bij Dick op bezoek geweest en hebben hem een prachtig boeket bloemen overhandigd. Dick was blij met de waardering, en zoals hij zelf aangaf “Ik vind het gewoon ontzettend mooi en leuk om een groep te mogen begeleiden, ik kan het niet missen”. 

Dick heeft bij vele teams als leider opgetreden, zowel bij de senioren als bij de junioren. De laatste jaren is Dick vooral leider geweest bij de jeugd, dat spreekt hem toch het meest aan. 

Dick, ontzettend bedankt voor al jouw inzet de afgelopen jaren. We hopen nog heel lang van je te mogen genieten als leider! 

Het Bestuur

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse