Corona binnen de vereniging?
Corona binnen de vereniging?

Als bestuur krijgen we van onze leden vragen over hoe te handelen bij een Corona geval binnen de voetbal vereniging Ruurlo of zijn directe omgeving. Wij volgen daarvoor de regels zoals de KNVB die heeft gepubliceerd.

https://www.knvb.nl/nieuws/districtsnieuws/61517/coronabesmetting-op-de-club

De essentie is dat wij als vereniging contact opnemen met de lokale GGD en op basis van het advies van de GGD bepalen of er mensen in quarantaine moeten en/of ze getest moeten worden. We zullen terughoudend zijn met het uitstellen van wedstrijden, als er gespeeld mag worden zullen we dat doen.

Het Bestuur

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse