Zomertoer en Balletje Trappen-app bij VV Ruurlo
Zomertoer en Balletje Trappen-app bij VV Ruurlo

Deze zomer doen de Zomertoer en Balletje Trappen-app Ruurlo aan, alle sportactiviteiten vinden plaats op de velden van VV Ruurlo.  De Zomertoer wordt georganiseerd in samenwerking met de gemeente Berkelland en de organisaties Sport Federatie Berkelland, Beweegwijs, Muziek en KunstWijs, de Bibliotheek en de Jimmy’s. Het programma zit boordevol activiteiten op het gebeid van sport, kunst, muziek en cultuur. Elke week zijn er in de kernen Eibergen, Ruurlo, Neede en Borculo minimaal 2 activiteiten. Genoeg te doen dus in Berkelland!

Balletje Trappen-app

Voor alle kinderen van 6 t/m 12 jaar die graag voetballen heeft de Sport Federatie Berkelland de Balletje Trappen-app bedacht. Iedereen die in de app zit krijgt 2 keer in de week een uitnodiging om een uurtje te komen voetballen bij VV Ruurlo. We doen alleen een partijspel, verder niets. Iedereen jongens en meiden kunnen gratis meedoen. De kinderen van de BSO kunnen natuurlijk ook gewoon meedoen. Op 18 juli was de eerste keer en waren er gelijk al 14 kids om te voetballen. Op dinsdag 23 juli om 10 uur gaan we weer een uurtje voetballen, kom je ook? Wil je in de app? Stuur dan een app-je naar John Willemsen van de SFB 06-23670900. Dan weet je precies wanneer er gevoetbald wordt deze zomer.

Zomertoer

Ook voor de niet-voetballers is er van alles te doen! Data zomertoer activiteiten(gratis) op het veld van VV Ruurlo, tijden elke keer 10.00-11.30 uur:

  • Woe 24 juli, SFB Miljoenenjacht
  • Di 30 juli, Beweegwijs Watergames
  • Ma 5 aug, SFB Wie is mol
  • Do 15 aug Beweegwijs, Levend Bingo/ganzenbord
  • Woe 21 aug SFB, Expeditie Robinson
  • Di 27 aug Beweegwijs, Voetbal Tieneren

We zien jullie deze zomer bij VV Ruurlo!

Groetjes team Sport Federatie Berkelland,

www.sportfederatieberkelland.nl

 

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse