Update keeperstrainers selectie, junioren en pupillen
Update keeperstrainers selectie, junioren en pupillen

Jan Witteveen

Vv Ruurlo heeft het contract met Jan Witteveen verlengd t/m 2025. Jan is al jaren onze keeperstrainer voor de selectie keepers. Dit doet hij naar volle tevredenheid van keepers, staf en de TC. Daarom kijken wij er naar uit om ook het komende jaar gebruik te maken van zijn kwaliteiten om het beste in onze keepers naar boven te halen.

Roy Brekveld en Tristan Wessels

Roy en Tristan verzorgen gezamenlijk de training voor onze jeugdkeepers vanaf de JO11. Ook hun inzet wordt enorm gewaardeerd. Daarom zijn we blij dat Roy en Tristan komend seizoen wederom hun kennis en ervaring willen delen met onze jonge keepers.

We wensen Jan, Roy en Tristan het komende seizoen weer veel succes toe!

Technische Commissie vv Ruurlo

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse