Stan Witteveen naar DEO
Stan Witteveen naar DEO

Voor het komende seizoen zal Stan Witteveen selectie keeper worden bij vv DEO.
Stan komt over van de jeugd naar de senioren en kan bij DEO keepers ervaring op doen in het eerste elftal.
Er ontstaat een samenwerking tussen Ruurlo en DEO. In goed overleg is er een win-win situatie gecreëerd voor beide clubs en voor Stan. Voor DEO is het positief, omdat hierdoor een keepers tekort opgelost kan worden. Voor Ruurlo en voor Stan is het positief, omdat Stan zo de gelegenheid krijgt zich door te ontwikkelen in een eerste elftal.
Door de optimale samenwerking kan Stan bij Ruurlo de keeperstrainingen blijven volgen.

Wij wensen Stan heel veel succes.

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse