Sponsorcontract met Grolsch verlengt
Sponsorcontract met Grolsch verlengt

Afgelopen week heeft de VV Ruurlo de reeds jarenlange relatie met de leverancier Grolsch verlengd. Tevens is daarbij de overeenkomst met drankenhandel De Klok Dranken verlengd.

In de overeenkomst met Grolsch zijn afspraken gemaakt over een jaarlijkse vergoeding en een bijdrage aan de evenementen die de VV Ruurlo organiseert. Concreet moet je daarbij denken aan het Karel Stegeman Toernooi.

Waar we extra blij mee zijn is dat Grolsch ons ook een concrete bijdrage in geld en in bier heeft geschonken voor het 90-jarige jubileum in 2022. Dit tekent de uitstekende relatie met Grolsch en wij zijn dan ook van plan nog jaren gebruik te maken van hun diensten en producten.

Alex Evenhuis (Grolsch), Henry Meutstege en Richel van Dijk (De Klok Dranken)
Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse