Ruurlo 6 boekt een degelijke overwinning op 2e Paasdag.
Ruurlo 6 boekt een degelijke overwinning op 2e Paasdag.

Op 2e Paasdag stond de uitwedstrijd tegen AZC 4 op het programma. In echte paassferen werd de wedstrijd gestart met een leuk presentje voor de scheidsrechter en de aanvoerder van AZC. Wij hadden nog iets goed te maken omdat in Ruurlo onze leidsman zich niet zo van de goede kant liet zien in de thuiswedstrijd.

Omdat we een aantal sterkhouders misten gingen vandaag Joost, Joris en Jurre mee. Joost startte in de basis als laatste man en deed dat uitstekend. We begonnen scherp aan de wedstrijd ondanks dat er flink aantal naar de Paasparty in Bentelo waren geweest. Jelle werd vroeg nog afgestopt net buiten de zestien, maar het was een voorbode van wat komen ging. Jelle had gelukkig zijn linker wonderslof weer terug want die lag in de bak met gevonden voorwerpen.

In de 12e minuut was het raak: Na het goed heroveren van de bal door Joost en een sterke actie van Jelle (MvP) kwam de bal bij Mo, die hem beheerst in de verre hoek schoof: 0-1. We bleven doordrukken. Jelle kreeg een kans, de keeper redde, Sem zat er in de rebound nét niet goed genoeg bij. Mo was lekker op dreef maar moest er later toch uit met pijn aan de enkels. Hij werd vervangen door interim grensrechter Tim. Via een snelle counter kreeg Tymen op aangeven van Jelle dé kans op 0-2, maar zijn schot was te slap.

De jonge gasten op het middenveld van AZC bezorgen Daan en Tymen veel loopwerk maar gelukkig worden ze niet al te gevaarlijk. Daarna volgde een fase vol kansen, na een corner uit een scrimmage schoot Jelle op de lat. Sem knokte als vanouds en raakte zelfs de paal na een pass van Jelle. Het harde werken werd beloond in de 32e minuut: Sem joeg goed door, de bal kwam bij Jelle en die liep hem simpel binnen: 0-2. Na een mooie pass van Siep op Jelle schiet laatst genoemde uit een moeilijke hoek, maar de keeper redt. In de 42e minuut was het alsnog raak, Jelle stoomt door op snelheid en rondt beheerst af, 0-3. AZC deed iets terug via een penalty (veroorzaakt door Tymen): 3-1.

Vlak voor rust verving Joris Luuk KB nog vanwege materiaal pech.
De ruststand is 1-3. Na aardig wat wissels gingen we gewoon verder waar we gebleven waren. Jurre maakte zijn debuut als voorstopper en verving Bram. Lucas was er ook ingekomen maar kreeg de bal gelijk vol op zijn oog en moest er alweer af.

In de 52e minuut beslisten we het duel. Na goed werk van Jelle komt de bal terecht bij Sem maar die kan de bal niet in de goal schieten want hij wordt onderuit gelopen door de grote verdediger. De bal komt terecht bij Tim en die profiteert en schiet de 1-4 in de touwen. Penalty of doelpunt zegt onze aanvoerder tegen de scheids. Het wordt dus een doelpunt.

Tim krijg even later nog kans op zijn tweede treffer maar de keeper redt. Onze keeper Jelle was ondertussen ook scherp bij een paar momenten en voorkomt zo dat de gastheren uit Zutphen gevaar. Met het uitvallen van Daan en Sem na de slijtageslag op het middenveld bleven we toch nog dominant. In de 70e minuut leest Jelle de situatie perfect en schuift binnen, 1-5. Niet veel later speelt Siep zich knap vrij en haalt verwoestend, 1-6. Na een schot van Joost redt de keeper. Bram komt nog 10 minuten in het veld als spits en zorgt voor chaos en beukte zich overal doorheen. Al met al een degelijke overwinning die hoger uitviel dan dat we vooraf verwachten. Onze supporters die aanwezig waren zagen een sterke pot van ons. Rob werd gekozen tot Man of the Match. Hij liep overal de gaten dicht en speelde een sterke pot. Maar dat kan ook niet anders met Pasen.

We staan er goed voor op de ranglijst maar Parijs is nog ver. Volgende week wacht ons ZZC ’20 4 een leuk voetballende ploeg. Om 12 uur trappen we af in Zelhem.

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse