Ruurlo 1 op Pax toernooi
Ruurlo 1 op Pax toernooi

In de aanloop naar het nieuwe voetbalseizoen vindt komend weekend op sportpark Het Elderink in Hengelo het jaarlijkse Quick-toernooi plaats. Naast gastheer Pax doet ook ons eerste elftal van VV Ruurlo mee aan het toernooi. Daarnaast zijn Keijenburgse Boys en VV Vorden deelnemer. Het toernooi is verdeeld over twee speeldagen: vrijdag 19 augustus en zondag 21 augustus.

Op vrijdagavond om 19.00 uur begint het toernooi met de wedstrijden Pax – VV Ruurlo (veld 2) en Keijenburgse Boys – VV Vorden (veld 3). Op zondagmiddag om 13.00 uur staat VV Vorden – VV Ruurlo (veld 2) op het programma. Om 14.00 uur is op veld 1 de aftrap van Pax – Keijenburgse Boys. Het Quick-toernooi wordt zondagmiddag na de wedstrijden afgesloten met een feestje op het sportpark van Pax. 

Een mooie kans om ons eerste elftal in hun eerste wedstrijden te zien!

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse