Record opbrengst oud papierinzameling VV Ruurlo
Record opbrengst oud papierinzameling VV Ruurlo

RUURLO – Voetbalvereniging Ruurlo zamelt al meer dan veertig jaar op de vierde zaterdagmorgen van de maand oud papier in de bebouwde kom van Ruurlo in. En dat leverde zaterdag 27 februari – om in voetbaltermen te spreken – een recordscore op. Er werd maar liefst 25.930 kilogram oud papier door de voetballers ingezameld. Die recordscore had echter een reden. Normaliter bedraagt de maandelijks opbrengst tussen de veertien en achttien ton. Maar omdat basisschool WonderWijs, die steevast op de tweede zaterdag van de maand het oud papier in de bebouwde kom van Ruurlo inzamelt, wegens de winterse omstandigheden door de extreme sneeuwval zaterdag 13 februari van de inzameling afzag, betekende dit voor de voetballers dat er zaterdag 27 februari een extra hoeveelheid oud papier door de Ruurloërs aan de weg was gezet. Met vereende krachten werd met de inzet van een extra perswagens het papier ingezameld. Toen om 12.30 uur bleek dat de drie ingezette perswagen het oude papier nog niet konden ‘herbergen’ werd één van de chauffeurs van Remondes gevraagd om nogmaals vanuit Lichtenvoorde naar Ruurlo te komen. En zo kon het gebeuren dat de wijk Leusinkbrink pas in de middaguren werd bezocht. Voldoende Per saldo levert het ophalen van het oud papier voor VV Ruurlo ruim voldoende geld op. Als men het omrekent per lid van de vereniging levert het jaarlijks ongeveer 25 euro ​per lid op. Zwart wit gezien zou zonder het inzamelen van oud papier de contributie ongeveer met 25 euro per jaar per lid verhoogd moeten worden.

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse