Pubquiz voor Horeca
Pubquiz voor Horeca

In deze lastige tijden moet je elkaar steunen, zeker onze lokale horeca. Er is een initiatief gestart die wij als VV Ruurlo willen ondersteunen en promoten. En gewoon vanuit huis! En je kunt onze lokale horeca steunen…. Bij ons zijn de Tapperij en de Noaber belangrijke sponsoren, en we wij zouden het mooi vinden wanneer we als VV Ruurlo wat terug kunnen doen voor deze beide sponsoren.

Via het initiatief de Andere Quiz kun je via een live stream meedoen aan een pubquiz. Met je gezin, of zelfs samen met anderen uit je omgeving. Iedereen blijft gewoon thuis, en met behulp van een laptop kun je de quiz kijken. Ongeveer 60 vragen, en het duurt een kleine twee uur.

Als je meedoet geef je aan welke horeca gelegenheid je wilt sponseren. Je kunt momenteel de Tapperij al opgeven, en als het goed is wordt ook de Noaber toegevoegd.

Wij vinden dit een mooi initiatief. Het is gezellig, en je ondersteunt onze belangrijke sponsoren….. Doen!

Het Bestuur.

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse