Prachtig deelnemersveld Karel Stegeman Toernooi
Prachtig deelnemersveld Karel Stegeman Toernooi

Het deelnemersveld voor de 36e editie van ons Karel Stegeman toernooi is rond. De deelnemers komen dit jaar uit acht verschillende landen en lijken garant te staan voor een aantal uiterst attractieve clashes tussen teams uit verschillende voetbalculturen en met diverse speelstijlen.

Dit zijn op 30, 31 mei en 1 juni onze deelnemers:
België: KV Mechelen
Brazilië: Fluminense FC
Denemarken: AC Horsens, Odense BK
Nederland: Sparta Rotterdam, VRS Academy, De Graafschap, VV Ruurlo U21
Noorwegen: FK Haugesund
Slowakije: AS Trencin
Tsjechië: SK Sigma Olomouc
Zweden: Kalmar FF

Het KST staat al jaren garant voor spectaculair en goed jeugdvoetbal, maar de editie van 2020 lijkt nu al garant te staan voor top voetbal. We zijn erg blij met het niveau van het deelnemersveld. Dat is een compliment waard voor onze organisatie, Hans Schurink, Ron Wopereis, Marcel Bos en Koen Hoijtink hebben topwerk geleverd.

Er zijn diverse mogelijkheden om via dit toernooi uw naamsbekendheid een flinke boost te geven. Denk aan het sponsoren van een veld, het sponsoren van een kleedkamer, een advertentie in de speciale Karel Stegeman Gids tot zelfs het verbinden van uw bedrijfsnaam aan dit mooie toernooi. Er is veel mogelijk, neem hiervoor contact op met onze sponsorcommissie sponsoring-pr@vvruurlo.nl 

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse