Lever je oude kleding in bij VV Ruurlo!
Lever je oude kleding in bij VV Ruurlo!

Nu jouw wintergarderobe weer van de zolder in de kledingkast mag, kun je jouw afgedragen zomergoed mooi in de groene container bij VV Ruurlo gooien. Want oude kleding, maar ook oude gordijnen, dekbedovertrekken, handdoeken en ander oud textiel brengt een heel leuke duit op! Ook afgedragen oude schoenen brengen een leuke extra op voor de club.

Ga je toch oud papier wegbrengen? Neem je oude textiel dan ook mee! Je kunt afgesloten plastic zakken elke zaterdag in de groene container, links naast het toegangshek aan de achterzijde, kwijt.
Dank je wel voor je donatie!

Heleen Weerkamp
voorzitter Kantinecommissie VV Ruurlo

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse