Henk Klanderman Toernooi gaat niet door…
Henk Klanderman Toernooi gaat niet door…

Tot onze grote spijt hebben wij in overleg met het bestuur, besloten om het alternatieve Henk Klanderman Toernooi, dat op zaterdag 29 augustus plaats zou vinden op ons sportcomplex, NIET door te laten gaan!

Dit i.v.m de huidige ontwikkelingen rondom het Corona virus. Wij kunnen de veiligheid van onze deelnemers en vrijwilligers onder de huidige omstandigheden niet garanderen en hebben daarom besloten dit gezellige toernooi door te schuiven naar volgend jaar!

Uiteraard is het mogelijk om je inschrijfgeld terug te krijgen, maar je mag het natuurlijk ook laten staan zodat je deelname voor volgend jaar dan in ieder geval is gegarandeerd!

Wij snappen jullie teleurstelling, maar hopen op jullie begrip!

Volgend jaar gaan we hopelijk weer met elkaar knallen!

Blijf vooral gezond met z’n allen! Hartelijke groeten van de HKT commissie!

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse