Hart onder de riem voor Sponsoren
Hart onder de riem voor Sponsoren

Afgelopen week is het bestuur samen met de sponsorcommissie op pad geweest met iets lekkers van bakker Oude Wesselink.  Honderdvijftig koeken zijn persoonlijk bezorgd om onze sponsoren een hart onder de riem te steken. ‘We doot ut veur en met mekare!”

Geen enkele vereniging kan zonder sponsoren. Ook VV Ruurlo niet en sinds jaar en dag prijzen we ons gelukkig met de vele bedrijven en personen die onze club een zeer warm hart toedragen en op één of ander manier onze verenging steunen.  

Het was voor het bestuur en de sponsorcommissie heel fijn om de sponsoren even kort te zien en te spreken en we hopen zo spoedig mogelijk weer iedereen te mogen begroeten op de club zelf.  

Vergeet onze sponsoren niet als u uw aankopen doet!

Het Bestuur

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse