Ellen’s winkel van nu
Ellen’s winkel van nu

Donderdagavond werden de bezoekers van de kantine van de VV Ruurlo getrakteerd op heerlijke hapjes. Ellen Buitink van Ellen’s winkel van nu had gehaktballetjes, stukjes grillworst en kippekluifjes gemaakt en geschonken aan de VV Ruurlo.

In de kantine was het gezellig druk (waarbij iedereen zijn best deed om netjes 1,5m afstand te houden). En de hapjes van Ellen gingen er dan ook goed in. Ellen’s winkel van nu is een kwaliteitsslager, nu nog gevestigd in de Dorpsstraat op nummer 21. Ellen verkoopt heerlijk vlees, maar ook kant en klaar maaltijden. Alles wordt met de grootste zorg klaar gemaakt en Ellen en haar meiden staan altijd klaar voor een goed advies.

Binnenkort gaat Ellen verhuizen naar een nieuw pand aan de Smidse, waar ze wat meer ruimte heeft om haar prachtige zaak verder uit te bouwen.

Ellen, namens de VV Ruurlo bedankt voor je heerlijke hapjes!

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse