Controle op Corona Toegangs Bewijs
Controle op Corona Toegangs Bewijs

Vanaf zaterdag 13 november gaan we bij de VV Ruurlo actief controleren op het Corona Toegangs Bewijs. We hebben besloten om op de drukste momenten op ons sportpark te gaan werken met een particulier beveiligings bedrijf. De beveiligers van DP&S Security uit Vorden gaan ons helpen om reeds bij de poort van ons complex de bezoekers te controleren op het CTB.

Als je een geldig CTB hebt, krijg je een bandje van ons, en met dat bandje mag je gebruik maken van de kantine, het terras, de toiletten en de kleedkamers. Heb je geen geldig CTB ben je wel welkom op ons park, maar mag je geen gebruik maken van de kantine, het terras, de toiletten en de kleedkamers. Voor iedereen geld, houd je aan de anderhalve meter maatregel.

Wij gaan er van uit dat iedereen meewerkt aan deze maatregel. Samen krijgen we dit virus eronder!

Het Bestuur

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse