Contractverlenging Colin Gieling bij MO17
Contractverlenging Colin Gieling bij MO17

Afgelopen maand zijn we in goed overleg met elkaar tot contractverlenging gekomen voor het nieuwe seizoen 2022-2023. Colin heeft in zijn 1e seizoen bij vv Ruurlo ons meisjes-team MO17 onder zijn hoede gehad. Met zijn enthousiasme, beleving én kundigheid is ’t Colin gelukt om van de spelersgroep een hecht team te maken dat naast plezier ook wil presteren met elkaar. Dat was ook te zien aan de trainingsopkomst die dit gehele seizoen bovengemiddeld is geweest. Ondanks dat de meiden in dit team nog (erg) jong zijn stond de MO17 in de competitie haar “mannetje”. Al met al een prima gezamenlijke prestatie waaraan Colin zijn steen(tje) heeft kunnen bijdragen.

De technische commissie is blij dat Colin zijn contract heeft verlengd bij de MO17. We wensen Colin veel plezier en succes toe in het nieuwe seizoen.

Technische commissie

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse