Aanstaande zondag is het Super Sunday!
Aanstaande zondag is het Super Sunday!

Aanstaande zondag is het SUPER SUNDAY bij ons!

Naast veel gezelligheid zal er een leuke verloting zijn en een kledingactie waar je voor kleine prijsjes tweedehands voetbalkleding of -schoenen kunt kopen. Eten & drinken zijn voor speciale SUPER SUNDAY prijzen. Komen jullie ook? Er wordt uiteraard ook nog gevoetbald. Om 9:15 trapt 45+ 1 af. Daarna speelt Ruurlo 6 op het hoofdveld. Hun beginnen om kwart voor 11 en ze zijn net zoals Ruurlo 1 die om 14:00 aftrappen ook al een tijdje ongeslagen. We hopen dat dit op Super Sunday ook zo blijft. Super Sunday wordt georganiseerd door de damescommissie die zo hopen geld op te halen voor het damesvoetbal bij vv Ruurlo.

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse