Aankondiging contributie-inning juli t/m september 2022
Aankondiging contributie-inning juli t/m september 2022

Beste leden,

Binnenkort gaan we de contributie innen over de 1 e kwartaaltermijn van het seizoen 2022-2023. Dit betreft de maanden juli, augustus en september 2022. De contributie zal zoals gebruikelijk worden geïnd door middel van een automatische incasso. Dit zal rond 27 augustus zijn. De -voorlopige- contributiebedragen zijn gelijk aan de contributiebedragen over het afgelopen seizoen. De definitieve bedragen zullen worden vastgesteld in de ledenvergadering in het najaar. Voor zover nodig zullen de contributiebedragen van de 1 e kwartaaltermijn worden verrekend met de 2 e kwartaaltermijn. De andere drie incasso’s staan gepland eind november, eind februari (2023) en eind mei, telkens omstreeks de 27 e van de betreffende maand. Het bestuur

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse