Aankondiging contributie-inning juli t/m september 2021
Aankondiging contributie-inning juli t/m september 2021

Beste leden, Binnenkort gaan we de contributie innen over de 1 e kwartaaltermijn van het seizoen 2021-2022. Dit betreft de maanden juli, augustus en september 2021. De contributie zal zoals gebruikelijk worden geïnd door middel van een automatische incasso. Dit zal rond de 27 e augustus zijn. De -voorlopige- contributiebedragen zijn gelijk aan de contributiebedragen over het afgelopen seizoen. De definitieve bedragen zullen worden vastgesteld in de ledenvergadering in oktober a.s. Voor zover nodig zullen de contributiebedragen in de 2 e kwartaaltermijn worden verrekend met de 1 e kwartaaltermijn.

De overige incasso’s staan gepland eind november, eind februari (2022) en eind mei, telkens omstreeks de 27e.

Het bestuur

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse