Geplaatst op 8 december 2025, in Business club
Donderdag 20 november bracht de Business Club een bedrijfsbezoek aan WEWI in Ruurlo. WEWI is een metaalbewerkingsbedrijf, gespecialiseerd in CNC draai- en freeswerk.

In de middag werden we ontvangen in de bedrijfskantine aan de Spoorstraat door eigenaar Wesley Heilig (de We van WEWI). Hij vertelde vol passie dat school toch echt niet zijn voorkeur had en dat hij een man van de praktijk is. Als jonge jongen kreeg hij de kans om samen met Wim Heinen (de WI van WEWI) een klein bedrijf over te nemen. Deze samenwerking pakte goed uit, want inmiddels hebben ze een bloeiend bedrijf opgebouwd met 75 medewerkers.

Hierna volgde een rondleiding op de werkvloer. Indrukwekkend om te zien wat zich hier allemaal afspeelt. Veel jonge medewerkers, het bedrijf staat goed bekend als opleidingsplek voor BBL-studenten, waar ook weer nieuwe medewerkers uit voortkomen. De machines, voor een groot deel robot-gestuurd, draaien en frezen allerlei metalen en aluminium onderdelen die aan verschillende afnemers in de regio geleverd worden. Door alles in eigen beheer te houden zijn er korte lijnen in het bedrijf, waardoor snel geschakeld kan worden tot volle tevredenheid van hun klanten.
De leden hebben de dag afgesloten met een heerlijke shared dining bij De Naober in Ruurlo.





















