Ook geen huis-aan-huis kerstactie VV Ruurlo in 2021
Ook geen huis-aan-huis kerstactie VV Ruurlo in 2021

Helaas, helaas, de traditionele huis-aan-huis Kerstactie kan dit jaar vanwege de (onzekerheid over de) coronamaatregelen geen doorgang vinden.

Na de jongste aangescherpte maatregelen wordt op 3 december a.s. weer meer bekend. Het is op dit moment onduidelijk welke richting dit op gaat. Versoepelingen, verlenging huidige maatregelen of zelfs aanscherping van de maatregelen? Voor ons is 3 december te laat met het oog op de voorbereidingen.

We gaan wel iets anders organiseren, n.l. een online verkoop van diverse “Kerstactie producten” zoals rollades, haantjes, kerststollen en gourmetschotels. Binnenkort volgt hierover meer informatie via de website van de VV Ruurlo via Facebook en we gaan huis-aan-huis een flyer verspreiden in heel Ruurlo. Op deze wijze hopen we toch nog onze jeugdafdeling te ondersteunen.

Hopelijk kunnen we volgend jaar weer op traditionele wijze onze Kerstactie organiseren en mogen we weer een beroep op jullie doen. Voor nu geldt: Blijf gezond!

Activiteitencommissie VV Ruurlo

Copyright © Voetbalvereniging Ruurlo | Privacyverklaring | Digitale Hazewind (nieuwsbrief) | Login Design en realisatie door Project Arthouse